Ligraf – Reklama Wizualna Mysłowice

Oferta

Kasetony podświetlane

Rodzaje:

  • Kaseton z dibondu
  • Kaseton alu

Wyróżnij swoją firmę nawet po zmroku inwestując w kasetony reklamowe.

Jest to bardzo skuteczna forma promocji, która nawet z dalszej odległości pozwala na przyciągnięcie dużej ilości klientów. Szczególnie wtedy, gdy Twój biznes czynny jest całą dobę, albo do późnych godzin wieczornych.

Wykonywane przez nas kasetony podświetlane posiadają wytrzymałą i sztywną konstrukcję wykonaną z aluminium, z zamontowanym wewnątrz układem świetlówkowym. Zewnętrzna powierzchnia (tzw. lico) to tafla pleksiglasu, która w zależności od Twoich potrzeb może być płaska lub wytłaczana.
Grafikę na kasetonach świetlnych wykonujemy z folii przeźroczystej, solwentowej lub ploterowej.

Nasze kasetony podświetlane dostępne są w standardowym formacie 45×60 cm. Potrzebujesz innych rozmiarów?
Na specjalne zamówienie wykonujemy kasetony w innych kształtach (np. koła, elipsy, kwadratu), a także wersji jednostronnej lub dwustronnej.
Przyciągnij uwagę klientów starannym kasetonem. Zadzwoń lub napisz już dziś, aby poznać dokładną wycenę.

Banery

Banery reklamowe to jedna z najpopularniejszych form reklamy zewnętrznej. Są tanie w wydruku, a także niezwykle skutecznie przyciągają uwagę. Wykonujemy banery zarówno w technologii druku solwentowego, jak i z wykorzystaniem plotera.

Banery drukowane solwentowo to opcja dla tych, którzy chcą się wyróżnić. W tych projektach możesz wykorzystać nie tylko kolorowe zdjęcia, ale również różnorodną gamę czcionek, co pozwala stworzyć przyciągającą i zapadającą w pamięć reklamę. Potrzebujesz taniego i prostego banera? Wykonamy dla Ciebie banery wycinane za pomocą plotera. Dzięki nim otrzymasz duże, doskonale widoczne z daleka plansze, które przyciągną nowych klientów.

Jesteśmy w stanie wykonać banery dowolnej wielkości. Zadzwoń lub napisz, aby uzyskać szczegółową wycenę. Wszystkie produkowane przez nas banery posiadają wzdłuż boków metalowe oczka, co ułatwia powieszenie ich na płocie, zewnętrznej elewacji, a nawet rozpięcie między budynkami.