Ligraf – Reklama Wizualna Mysłowice

Oferta

Nadruki na odzieży

Wykonujemy nadruki na:

  • t-shirtach
  • polo
  • odzieży sportowej
  • kamizelkach odblaskowych
  • bluzach

Firmowe koszulki to bardzo dobry sposób na promowanie firmy. Mogą w nich chodzić nie tylko sami pracownicy, ale również warto rozdawać je jako gadżety klientom. Zapewni to bowiem relatywnie tanim kosztem całkiem dobrą reklamę.

W naszej ofercie posiadamy możliwość wykonania nadruków na koszulki, bluzy, czapki i inne elementy garderoby z wykorzystaniem zarówno folii Flex i Flock, jak i standardowego druku solwentowego. Wykorzystanie folii pozwala na tworzenie wyrazistych jednokolorowych nadruków z efektem cieniutkiej gładkiej powierzchni, lub charakterystycznego w dotyku „meszku”. Nadruk solwentowy z kolei pozwala na wierne odwzorowanie na materiale skomplikowanej grafiki lub zdjęć. Wszystkie nasze nadruki, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, są bardzo trwałe i odporne na zniszczenie np. w czasie prania.

Posiadamy szeroki wybór różnorakich wzorów, ale możemy wykonać nadruk również na podstawie projektu klienta. Przyjmujemy wzory zapisane w formatach CDR lub AI (nadruki Flex oraz Flock), lub w plikach JPG, BMP TIFF przekonwertowanych do palety CMYK (dla nadruków solwentowych).

Do nadruków oferujemy i polecamy odzież marki Stedman i Fruit of the loom.