Ligraf – Reklama Wizualna Mysłowice

Oferta

Szyldy i banery reklamowe

Rodzaje:

  • Banery na elewacjach
  • Plansze unijne
  • Reklamy na elewacjach
  • Reklamy na słupach
  • Reklamy wolnostojące
  • Szyldy firmowe

Szukasz sposobu, aby wyróżnić swoją firmę w najbliższej okolicy? Zamów już dziś szyldy i plansze reklamowe, które jeszcze lepiej wypromują Twoje produkty lub usługi!

Wykonamy dla Ciebie plansze reklamowe w dowolnych rozmiarach, na podstawie z blachy ocynkowanej, tworzywa PCW lub niezwykle wytrzymałego poliwęglanu. Dzięki temu nasze szyldy są bardzo trwałe, a Ty możesz korzystać z nich nieprzerwanie przez wiele kolejnych lat.

Wszystkie szyldy i plansze reklamowe wykonujemy za pomocą druku solwentowego lub samoprzylepnej folii ploterowej.

Marzy Ci się różnokolorowa grafika i wysokiej jakości zdjęcia na reklamie? Najlepszym rozwiązaniem będzie druk solwentowy. Cenisz proste, wyraźne litery i geometryczne kształty? W tym wypadku polecamy folię ploterową.

W naszej firmie zamówisz szyldy oraz tablice reklamowe jednostronne oraz dwustronne. Przeznaczone do ekspozycji zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Mamy w ofercie również szyldy wolnostojące z własną konstrukcją stalową.
Zadzwoń lub napisz już dziś, aby poznać dokładną wycenę Twojego nowego szyldu.

Banery

Banery reklamowe to jedna z najpopularniejszych form reklamy zewnętrznej. Są tanie w wydruku, a także niezwykle skutecznie przyciągają uwagę. Wykonujemy banery zarówno w technologii druku solwentowego, jak i z wykorzystaniem plotera.

Banery drukowane solwentowo to opcja dla tych, którzy chcą się wyróżnić. W tych projektach możesz wykorzystać nie tylko kolorowe zdjęcia, ale również różnorodną gamę czcionek, co pozwala stworzyć przyciągającą i zapadającą w pamięć reklamę. Potrzebujesz taniego i prostego banera? Wykonamy dla Ciebie banery wycinane za pomocą plotera. Dzięki nim otrzymasz duże, doskonale widoczne z daleka plansze, które przyciągną nowych klientów.

Jesteśmy w stanie wykonać banery dowolnej wielkości. Zadzwoń lub napisz, aby uzyskać szczegółową wycenę. Wszystkie produkowane przez nas banery posiadają wzdłuż boków metalowe oczka, co ułatwia powieszenie ich na płocie, zewnętrznej elewacji, a nawet rozpięcie między budynkami.